top of page

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Jonas B.
Esu labai dėkingas slaugytojai Dianai už nuolatinę pagalbą ir rūpestį mano sveikata! Ji tvirtai laikosi Hipokrato priesaikos „Primum non nocere – svarbiausia nepakenkti“. Jos švelnios rankos man nėra niekada pakenkusios, priešingai – visados padeda. Dėkoju jai už dėmesį ir rūpestį mano kuklia asmenybe!

Ona P.
Gerb. Audrone, tariu nuoširdžiausią ačiū už Jūsų pagalbą, už nuoširdumą, už Jūsų kerinčia šypseną. Esate šiltas, mielas žmogus, su kuriuo yra malonu bendrauti. Tokių žmonių mums ligoniams ir reikia. Linkiu Jums kantrybės, stiprybės, bei stiprios sveikatos.

Julija D.
Noriu padėkoti Jūsų įmonei, kad subūrėte puikią specialistų komandą. Taip pat noriu padėkoti slaugytojai Ingai už profesionalumą. Tariu didelį ačiū.

Egidijus ir Snieguolė M.
Gerb. Diana, dėkoju už Jūsų pagalbą suteiktą mano broliui. Neįsivaizduoju, ką aš būčiau dariusi, jei ne Jūs. Ačiū, kad Jūs esate toks nuostabus žmogus. Dėkoju už kantrybę, rūpestingumą ir dėmesį. Noriu Jums palinkėti sveikatos, kantrybės ir ištvermės Jūsų nelengvame darbe. Ačiū, kad esate!

Irena P.
Gerb. Audrone, dėkoju Jums už suteiktą pagalbą. Be jos būtų sunku išsiversti. Aš ir mano vyras, kuris mane prižiūri, esame labai patenkinti Jūsų darbu ir sakome nuoširdų ačiū.

Ona B.
Linkime Jums Gerb. Diana, būti tuo žmogumi, kurio apsilankymo šviesa nušviečia naują viltį stengtis gyventi, šypsotis ir dalintis su kitais tuo, ką turi geriausio. Būkite visiems kaip saulė! Nuoširdžiausiai dėkojame, kad estate!

Birutė A.

Miela Audrone, nuoširdžiai dėkoju už Jūsų nepriekaištingą darbą ir rūpestį. Esate labai malonus ir šiltas žmogus, su kuriuo visuomet malonu bendrauti. Tiek aš, tiek mano šeimos nariai, esame labai patenkinti Jūsų suteikta pagalba. Tariame Jums didelį Ačiū.

Janina P.

Gerb. Diana, Dėkojame už Jūsų pagalbą! Dėkojame, kad esate tokia nuoširdi, maloni, rūpestinga ir punktuali. Ačiū, kad Jums nepritrūksta energijos ir brangaus laiko negaila šiltam žodžiui, maloniam žvilgsniui ne tik ligoniui, bet ir jo artimiesiems, kurie tikrai pavargsta nuo slaugos ar būna pasimetę, nuliūdę. Kaip bitutė – devyndarbė! Dėkojame už profesionalią pagalbą! Esate tikra savo srities specialistė, nuostabus žmogus ir medikė! Sveikatos Jums, sėkmės, kantrybės ir energijos!

Irena B.

Dėkojame slaugytojai Dianai už suteiktą pagalbą, be kurios nebūtume apsiėję.  “

Paul ir Dana A.

Sveikata – kaip ir laimė, jei jos nepastebi, vadinasi – ji yra. Ir kai jos netenki, yra Dievo ir likimo dovana sutikti tokių žmonių, kaip mūsų Eglutės suburta medikų komanda. Viena iš komandos narių – slaugytoja Diana. Mano vyras ir aš džiaugiamės, kad ji mus lanko ir labai padeda ne tik savo profesionaliu gydymu, bet ir nuoširdžiu dėmesiu, bei šiltu bendravimu. Miela Diana, tegul Jūsų kasdienybė būna kupina ne tik žmonių skausmo, bet ir nuoširdžių dėkingumo žodžių, pozityvumo ir sėkmės!

Kostas N.

Diana, nuostabus žmogau, esi labai reikalinga šioje žemėje tiems, kas daugiausiai pažeidžiamas, kuriems esi parama, paguoda, o tavo rankos mažina skausmą, o šypsena duoda viltį. Diana, dirbate nuostabų darbą: mokate ir paguosti, ir priimti ligonio gal ir ne taip švelniai pasakytą žodį, esate nuoširdi, visą laiką besišypsanti, kurios taip reikia skausmo ir nevilties apimtiems ligoniams ir jų artimiesiems. Ką mes be Jūsų mieloji darytume? Ačiū, kad esate ir kad mes Jūms rūpime.

Adresas:
Eivenių g. 17, Kaunas
 
Darbo laikas:
I - VII
8:00 – 20:00
Kontaktai:
info@slaugairprieziura.lt
+370 608 61 453
bottom of page